historické foto

Restaurace a stravování hotelu

Náš hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování, výhodné vícedenní pobyty spojené s lyžováním nebo víkendové relaxační pobyty. Všechny pohodlné pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a možnost připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako společné prostory hotelu.

Kromě ubytovacích služeb poskytuje hotel prostory pro pořádání firemních a společenských akcí. Školený personál  slavnostně vyzdobí restauraci, salónek, nebo venkovní posezení zajistí na vaší oslavě, svatbě či jiné významné společenské akci profesionální cateringové služby.

Stravování pro ubytované hosty

Snídaně

Snídaně pro hotelové hosty jsou podávány v časech podle přání zákazníka, k dispozici je výběr z celkem 8-mi snídaňových menu. Součástí každého menu je káva, juice nebo čaj, pečivo bez omezení, tavený sýr, marmeláda, med do čaje, čerstvé máslo. Dále si host může vybrat míchaná vejce, nebo uzeninu, hemenex, či sardinky atd. Snídaně jsou bohaté, připravují se vždy čerstvé.

Oběd

Obědy se podávají zpravidla od 11:30 do 15. hod. V nabídce je mimo celé škály minutkových jídel a řady originálních specialit i výběr ze dvou hotových jídel a jednoho dietního menu. Samozřejmostí i sladké pokrmy nejen pro děti.

Večeře

Večeře si hoteloví hosté vybírají z 10-ti menu. Čas pro podávání večeří není pevně stanoven, takže si hosté nemusí upravovat svůj program.

Ceník stravování

[Kč] dospělý dítě do 12 let
Snídaně 110 70
Polopenze 250 180
Plná penze 350 250

Úprava jídelníčku

Pokud si hosté přejí některou z místních specialit, nebo jen maso na grilu jednoduše si mohou doplatit rozdíl mezi cenou polopenze a vybraným produktem.

V případě potřeby připravíme vegetariánská jídla, nebo stravu pro bezlepkovou, či jinou formu diety za cenu denního menu.

Hotel připravuje pro svoje hosty řadu specialit a víkendových akcí - grilování celých selat, nebo kýty, uzení žeber, ryb i klobás, pečení pstruhů apod. Aktuální informace o těchto akcích získáte na našem facebooku. facebook